Śledź nas na facebooku

Super Shine Red Rag StiffCut 130/140 Zobacz większe

Super Shine Red Rag StiffCut 130/140

Pad wykonany z naturalnej wełny, bardzo agresywny na powierzchniach lakierniczych zostawiający dobre wykończenie. 

Więcej szczegółów

Super Shine Premium Pads

SSSCRR130

Nowy

GTIN: 5904119641275
56,90 zł

56,90 zł za szt

Red Rag StiffCut Pad

Pad wykonany z materiału wykonanego ze 100% naturalnej wełny nowozelandzkiej. Doskonale usuwa rysy dzięki swojej agresywności i twardej, ale elastycznej przekładce. Materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na rozdarcia, a jego zwarta konstrukcja zapobiega zapychaniu i „przegrzaniu” pada przez duże ilości pasty.     

Materiał przez swoją strukturę jest często mylony z filcem, ale jest to tkanina (posiada nici osnowy przeplatane wątkiem). Dodatkowo materiał poddany jest folowaniu czyli procesowi łączenia włókien w zwartą masę, w którym wykorzystuje się ich naturalne właściwości do tworzenia między sobą trwałych połączeń. Red Rag StiffCut mimo niezwykłej sile tnącej potrafi pozostawić bardzo dobrze wykończoną powierzchnie lakierniczą i nadać jej lustrzane odbicie, a elastyczna przekładka piankowa ułatwia pracę na przetłoczeniach karoserii. 

Pady zaprojektowane specjalnie z myślą o maszynach Dual Action, ale także idealnie spisują się na maszynach rotacyjnych. 
Pada można użyć także do usuwania tzw. morki lakierniczej na maszynie rotacyjnej. 

Skład: 100% naturalna wełna
Max. OPM/RPM: 4.500/2.500
Dostępne rozmiary: 75/90 mm, 130/140 mm, 150/170 mm

UWAGA! Z powodu bardzo dużej agresywności zalecamy użycie pada przez osoby posiadające podstawową wiedzę na temat polerowania lakieru. Najlepsze właściwości tnące uzyskamy dobierając odpowiednią pastę polerską. 

14 podobnych produktów:

Klienci, którzy zakupili ten produkt wybrali również: