Śledź nas na facebooku

Super Shine WoolPro Cut 75/90mm Zobacz większe

Super Shine WoolPro Cut 75/90mm

Pad wykonany z naturalnej wełny o krótkim włosie na twardej pomarańczowej przekładce.

Więcej szczegółów

Super Shine Premium Pads

SSWPC7590

Nowy

GTIN: 5904119641169
29,90 zł

29,90 zł za szt

WoolPro Cut Pad

Pad wykonany z naturalnej wełny o krótkim włosie, które nadają agresywności w polerowaniu lakieru. Doskonale usuwa rysy dzięki zastosowaniu twardej przekładki. Krótki włos zapobiega gromadzenia się urobku z pasty i pozwala na łatwiejsze i szybsze czyszczenie runa. 

Średnica pada została specjalnie dobrana,  do maszyn DA o długim skoku, w celu maksymalizacji skuteczności polerowania przez przeniesie większej siły tnącej na panel roboczy. Ze względu na ukośny kształt, obszar roboczy ma w rzeczywistości o centymetr większą średnicę niż podstawa weluru, a tym samym zapewnia większy obszar roboczy niż konstrukcja cylindryczna.

Twardość pomarańczowej  przekładki zapewnia sztywność i większą siłę cięcia, zapewniając stały kontakt z większymi płaskimi panelami (do pracy na dużych obłościach karoserii zalecamy używania padów z czarną przekładką). Otwór w centralnej części pada ułatwi nam dokładne założenie na talerz mocujący. Pady zaprojektowane specjalnie z myślą o maszynach Dual Action, ale także idealnie spisują się na maszynach rotacyjnych.

Skład: 80% naturalna wełna, 20% PA polamid
Wysokość runa: 5 mm
Kształt: stożkowy
Max. OPM/RPM: 4.500/2.500
Dostępne rozmiary: 30 mm, 50 mm, 75 mm, 75/90 mm, 130/140 mm, 150/170 mm

Wersja Pro to gwarancja wysokiej jakości! Super Shine Premium Pads używa tylko wysokowydajnych klejów, oddzielenie pianki od materiału podkładowego na rzep jest mało prawdopodobne, nawet przy dłuższym użyciu i wielokrotnym praniu. Ze względu na technologię produkcji wszystkie produkty mają najwyższą odporność na rozdarcie.

SeriaWoolPro
Rozmiar75/90 mm
Śr. rzepa75 mm

14 podobnych produktów:

Klienci, którzy zakupili ten produkt wybrali również: